46 855 03 30, 500 16 40 77

kmw@vp.pl

O MNIE

"Uśmiech to niedrogi sposób na poprawienie naszego wyglądu" - John Dana

 

Witam serdecznie na stronie Stomatologii AlkaDENTAL - gabinetu prowadzonego przez lek. stom.K. Mruszczyk.

 


 

Jestem absolewntem Akademii Medycznej w Łodzi i od ponad 18 lat działalności olbrzymi nacisk kładę na najwyższy standard pracy i zadowolenie pacjenta. Uczestnicząc w specjalistycznych kursach medycznych staram się spełniać oczekiwania pacjentów, służąc rzetelną, fachową poradą i pomocą. Korzystam z nowości jakich dostarcza nam współczesna stomatologia.

 

   "Każdy z nas marzy o pracy w dziedzinie, która jest jego pasją. Moją jest stomatologia"

 

 

 

Lek.stom. Adam Jakimiak współpracujemy w zakresie chirurgii i implantologii. Jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Po zakończeniu studiów rozpoczął studia doktoranckie oraz pracę w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus przy ul. Lindleya w klinice Chirurgii Stomatologicznej.

Dzieli się swoją wiedzą i umiejętnościami jako wykładowca Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz opiekun Studenckiego Koła Naukowego, z zakresu Chirurgii Stomatologicznej.

Autor i opiekun wielu prac naukowych i publikacji dotyczących atraumatycznych ekstrakcji zębów, usuwania zębów mądrości, przeszczepów tkanek, zastosowania materiałów kościozastępczych i kościotwórczych z wykorzystaniem komórek macierzystych oraz implantologii. Zdobywca nagród i wyróżnień na konferencjach i kongresach w kraju i za granicą.

W wolnych chwilach odpoczywa i realizuje swoją motoryzacyjną pasję startując i wygrywając w rajdach aut zabytkowych Classicauto Cup.

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia gabinetu, służymy Państwu wiedzą i doświadczeniem w budowaniu pięknego uśmiechu i dobrego nastroju.

 


Serdecznie zapraszam...

*gabinet został przeniesiony z ul. 1 Maja 58 na ul. 1 Maja 17 lok.10 Żyrardów.